Арсенал і Баварія не дають нудьгувати, але не можуть визначити найсильнішого: дивитись голи

Додано:
another languages: en ru

Арсенал та Баварія наочно продемонстрували: явного фаворита в їхньому протистоянні немає. Перший поєдинок іменитих суперників завершився внічию - 2:2.

Якщо говорити про психологію, то можна припустити, що у більш вигідному становищі був Арсенал, який у минулі вихідні знову став одноосібним лідером АПЛ. У Баварії ситуація незвична: мова про титул вже не йде – ймовірно вже в найближчому турі Байєр стане недосяжним для переслідувачів і прийматиме вітання у зв'язку з перемогою в Бундеслізі.

Але мають рацію ті, хто закликає не поспішати списувати Баварію з рахунків у Лізі чемпіонів. Клас і характер у цієї команди точно присутні. Гра в Лондоні почалася для гостей не найкращим чином. На 12-й хвилині Сака розібрався в не найпростішій ситуації і пробив у дальній кут – Нойєр був безсилий.

Проте на перерву команди йшли за рахунку 2:1 – вже на користь Баварії. Гості спершу змусили суперника помилитися на своїй половині поля, після чого Горецка вивів на удар Гнабрі. А на 32-й хвилині не найкращим чином зіграв у своєму штрафному майданчику Саліба, після чого Кейн згадав, що не раз забивав (якщо точніше, то вже вшосте) на Емірейтс.

Зрозуміло, після перерви Арсенал активніше йшов уперед. Але гол довелося чекати досить довго. Господарям знову вдалося розвинути свою атаку на правому фланзі, після чого ніхто не зміг завадити Троссару пробити у дальній нижній кут.

2:2 – якби це сталося в попередні роки, можна було б сказати, що Баварія отримує певну перевагу. Однак криза мюнхенського клубу залишає інтригу – Арсеналу цілком до снаги досягти потрібного результату на полі суперника.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Арсенал - Баварія 2:2 (1:2)
Голи: Сака Б., 12 (1:0); Гнабрі, 18 (1:1); Г. Кейн, 32 (пенальті) (1:2); Троссар, 76 (2:2)

Арсенал: Рая; Габріел М.; Вайт Б.; Саліба; Ківьор (Зінченко, 46); Жоржиньо (Габріел Жезус, 67); Райс; Сака Б.; Гаверц (Партей Т., 86); Едегор; Мартінеллі (Троссар, 66)
Запасні: Ремсдейл; Хейн; Томіясу; Ельнені; Вієйра Ф.; Сміт-Роу; Р. Нельсон; Нкетіа
Попередження: Партей Т. 89

Баварія: Ноєр; де Лігт; Даєр; Кімміх; Гнабрі (Геррейру, 70); Горецка; Дейвіс; Сане Л. (К. Коман, 66); Лаймер; Мусіала; Г. Кейн
Запасні: Ульрайх; Перец Да.; Упамекано; Кім М.Ч.; Мюллер; Мазрауї; Павлович Ол.; Сарагоса Бр.; Шупо-Мотінг; Тель М.

10:18
Заявка України на матч з Польщею: Миколенко гратиме!
10:04
Олександр Піхальонок: Ярмоленко підібрав важливі слова, які остаточно переконали мене
08:15
Артем Довбик: Розумію, що буде тиск, але в Іспанії він також був, коли я не забивав 7 матчів