Селтік знову довів, що сильніший за Рейнджерс

Додано:
another languages: ru

Сьогодні у матчі 31-го туру Шотландської Прем'єр-ліги на "Селтік Парк" відбулося "Дербі Старої Фірми" - "Селтік" приймав "Рейнджерс".

Господарям вдалося відкрити рахунок у середині першого тайму завдяки голу Фурухасі. Але перед самою перервою Таверньє відновив паритет.

Далі обидва оформили по дублю, а між їхніми голами результативним ударом ще відзначився Жота, що зрештою вилилося у перемогу "Селтіка" - 3:2.

Таким чином, у турнірній таблиці "Селтік" вже на 12 очок випереджає споконвічного суперника за два тури до закінчення першої частини чемпіонату. Далі у команд ще буде десять матчів чемпіонської групи.

2022-23, Чемпіонат Шотландії

Селтік - Рейнджерс 3:2 (1:1)
Голи: Фурухаси, 26 (1:0); Таверньє, 45 (1:1); Фурухаси, 62 (2:1); Жота, 73 (3:1); Таверньє, 79 (3:2)

Селтік: Гарт; Джонстон А.; Картер-Вікерс; Старфельт; Макгрегор К.; Тейлор Г.; О`Райлі (Хен-Гю О, 75); Муй (Ивата, 61); Фурухаси (Тернбулл Д., 86); Маєда (Бернабеі, 86); Жота (Хакшабанович, 75)
Запасні: Бейн; Кобаясi; Уелш С.; Вата
Попередження: Картер-Вікерс 8; Макгрегор К. 39; О`Райлі 44; Муй 47

Рейнджерс: Макгрегор А.; Сауттар; Баришич Б.; Девіс Б.К.; Таверньє; Кантвелл (Райт С., 86); Джек Р. (Ландстрем, 86); Раскін; Кент Р.; Морелос (Чолак А., 86); Тіллман М. (Сакала, 69)
Запасні: Маклафлін Д.; Їлмаз Р.; Хаджі Я.; Ерфілд; Камара Г.

09:00
Тренер Олімпіакосу Менділібар за 14 матчів виграв Лігу Європи та Лігу Конференцій
08:44
Роналду, Бензема, Фалькао - Ель-Каабі перевершив їх усіх
08:30
Попри на хворобу, Лунін має бути у заявці на фінал Ліги чемпіонів.
08:11
Оболонь в британському стилі переграє Лівий берег: дивитись відеоогляд матчу
08:00
Головне за день: Флік - у Барселоні, Компані - у Баварії, Лунін - без фіналу та інші новини
00:54
Олімпіакос вперше в історії завойовує єврокубок

29 травня

20:25
Олімпіакос - Фіорентина: дивитись онлайн відеотрансляцію фіналу Ліги конференцій
19:58
Олег Шандрук: Шанси у нас завжди високі
19:45
Пеп Гвардіола часом лютував через Джека Гриліша
19:31
Константиніс Цолакіс перед фіналом ЛК: Психологічна підготовка важливіша за фізичну