Боруссія вириває перемогу в божевільному матчі з Атлетіко і виходить у півфінал ЛЧ: дивитись голи

Додано:
another languages: en ru

Дортмунд бере реванш у Атлетіко

На кожен гол суперника відповідатиме двома своїми - таким став рецепт успіху дортмундської Боруссії, яка вперше за 11 років вийшла у півфінал Ліги чемпіонів.

Цього разу все теж висіло на волосині. Почнемо з того, що перший матч у Мадриді завершився перемогою господарів. Причому Атлетіко в домашній грі цілком міг розраховувати на більше, але задовольнявся перевагою лише в один м'яч. Для протистояння на такому рівні - перевага хитка, проте Боруссія у матчі-відповіді не змогла розраховувати на Алле та Малена, що суттєво позначалося на атакуючих можливостях німецької команди.

Але Боруссія провела практично ідеальний перший тайм. Якщо, зрозуміло, забути про момент Альваро Морати, який на перших хвилинах вискочив віч-на-віч, але не влучив у ворота. Втім, хвилиною раніше рахунок мали відкривати господарі, проте Брандт не ризикнув пробити в дотик.

Йому всі вибачили на 34-й хвилині, коли в набагато менш очевидній ситуації Брандт все ж таки пробив Облака. А ще за п'ять хвилин Маатсен, отримавши м'яч ліворуч у штрафному майданчику (як, до речі, і Брандт до цього), пробив у дальній нижній кут - 2:0.

Але Атлетіко Дієго Сімеоне - не така команда, яку можна збентежити таким чином. Гостям вистачило 20 хвилин другого тайму, щоб зрівняти рахунок і знову перевернути ситуацію на свою користь за сумою двох зустрічей. Особливо образливим для німців став перший гол: після розіграшу кутового досвідчений Матс Хуммельс невдало підставив ногу та зрізав м'яч у свої ворота.

І тепер вже настала черга Борусії тримати удар. Що було продемонстровано у наступному ігровому відрізку. На 71-й хвилині Фюллькруг замкнув головою навіс із лівого флангу - м'яч від штанги влетів у дальній кут. А крапку поставив Забітцер, після удару якого м'яч минув усіх, хто був у штрафному майданчику, і опинився у воротах.

У півфіналі Ліги чемпіонів Боруссія зіграє з Парі Сен-Жермен. Напевно, статус фаворита буде надано французам. Але з таким характером Дортмунд здатний багато на що.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Боруссія Д - Атлетіко М 4:2 (2:0)
Голи: Брандт, 34 (1:0); Маатсен Й., 39 (2:0); Гуммельс, 49 (автогол) (2:1); Корреа А., 65 (2:2); Фюллькруг, 71 (3:2); Забітцер, 74 (4:2)

Боруссія Д: Кобель; Шлоттербек Н.; Рюерсон; Маатсен Й.; Гуммельс; Джан Е.; Забітцер; Брандт (Ройс, 90); Фюллькруг; Санчо (Озкан Са., 86); Адейемі К. (Байноу-Гіттенс, 66)
Запасні: Майер А.; Лотка; Зюле; Нмеча Ф.; В'ятен; М. Вольф; Дюранвiль; Мукоко
Попередження: Рюерсон 43

Атлетіко М: Облак; Аспілікуета (Рікельме Р., 46); Хіменес Хосе; Ермосо; Моліна Н. (Барріос П., 46); Коке; Вітсель; Льоренте М.; Де Пауль (Сауль Ньїгес, 84); Мората (Корреа А., 46); Грізманн
Запасні: Антонио Гоміс; Молдован Х.; Габріель П.; Рейнілду; Савич; Вермерен; Ередіа
Попередження: Ермосо 45

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

28 травня

19:51
Джерело: Рух має велику заборгованість перед молоддю
19:35
Президент Металіста 1925: Результат нас не задовольняє, але є цілком об'єктивним
14:37
Іспанія та Франція слідом за Україною не пройшли до чвертьфіналу Євро-2024 (U17)