Сопко: Пушич досяг результату, а у Шовковського команда зросла

Додано:
another languages: ru

Центральним матчем 28-го туру чемпіонату України з футболу стала зустріч Шахтаря та Динамо. Донецький клуб здобув перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Георгія Судакова з пенальті. Цього вистачило для того, щоби гірники виграли черговий чемпіонський титул.

Екс-захисник Шахтаря Олександр Сопко ексклюзивно для Terrikon.com поділився думками щодо головного весняного матчу УПЛ.

— Матч виправдав мої очікування. Не знаю, як іншим фахівцям та вболівальникам, але мені сподобалася та напруга, та самовіддача, та боротьба, яка була протягом усього матчу. Можливо, гурмани від футболу хотіли б більш чудової та результативної гри. Але я думаю, що рівень нашого чемпіонату і цих команд таки трохи поступається тим найкращим дербі, які були в історії цього протистояння. Враховуючи те, що обидві команди ще створюються і є потенціал для розвитку, на мій погляд, найякісніші та найнапруженіші дербі будуть ще попереду.

За грою результат закономірний. Але й Динамо мало перевагу у другому таймі та могло б втілити його у голи. Загалом гра була рівною. Перший тайм Шахтар провів активніше, з високим пресингом, з активною грою на чужій половині. Другий тайм був за Динамо, Шахтар грав за результатом. Було видно, що у Шахтаря навіть у контратаках шансів закріпити перевагу було більше.

Загалом, ця гра не лише визначила переможця, а й підбила підсумок усьому чемпіонату. Підсумувавши чемпіонат і весь сезон, можна сказати, що справді ці дві команди є лідерами. І за грою, і за потенціалом, і з погляду вдалого керівництва нових тренерів цих команд. І Пушич, і Шовковський можуть занести собі цю гру до активу. Пушич досяг результату, а Шовковський показав, що за півроку команда зросла в багатьох футбольних компонентах.

Щодо гравців, а багато хто з них грає у збірній України, то вони теж показали свій максимум на сьогодні. Могли б, мабуть, показати ще більше. Але важливість результату, відповідальність і страх помилки їх скував. Якби вони були трохи більш розкутими, впевненішими в собі, то могли б ще додати. Але у складі збірної, я думаю, вони можуть зіграти ще краще.

Новини Спорту RSS - Новини Спорту - Terrikon

07 червня

10:04
/Олександр Піхальонок: Ярмоленко підібрав важливі слова, які остаточно переконали мене
08:15
Артем Довбик: Розумію, що буде тиск, але в Іспанії він також був, коли я не забивав 7 матчів